yangın merdiveni imalatı

modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için yangın güvenlik alanında çalışan başarı muhendislik, 2004 yılında kurulmuştur. müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi olma arzusuyla çalıştığı alanlardabölgesel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

yangın merdiveni, yangın kapısı, yangın dolabı, yangın sprinleri, ihbar sistemleri, algılama sistemleri olmak üzere yedi sektörde faaliyet gösteren başarı muhendislik ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra daha birçok alanında yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. gerek yöneticileriyle gerekse çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

başarı mühendislik olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla türkiye'de ve hizmet verdiğimiz sektörde firmalar arasında lider konumuna erişmektir.

adres: http://www.basarimuhendislik.org/