yazarolmayageldim

Durum: 371 - 18 - 0 - 0 - 09.01.2021 21:07

Puan: 1484 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 19

ostim etiket

damla etiket çeşitleri, mercek etkisi yaratarak tasarımın çok daha büyük gözükmesini sağlamaktadır. görüş açısını derinleştirmesinin yanı sıra tasarım üzerinde yer alan renklerin daha parlak ve canlı bir görünüme ulaşmasını sağlar. reklam amaçlı kullanılan etiketler arasında ön plana çıkan bu ürünler, sahip olduğu çarpıcı ve etkileyici görünüm sayesinde doğrudan göze çarpmakta ve dikkat çekmektedir.

https://rotadijital.net/

eryaman diş

dişler yaşla birlikte kaçınılmaz olarak sararmaya başlar, çürümeye başlar; ancak bir dizi strateji süreci yavaşlatabilir ve hatta tersine çevirebilir. dişleri sarartan yiyecekleri ortadan kaldırmak daha fazla lekelenmeyi önleyebilir. şarap ve çay gibi tanen içeren yiyecek ve içecekler dişlerde leke bırakabilir. kahve, koyu soda ve meyve suları da onları lekeleyebilir. asidik besinler diş minesini yıpratarak dişlerin sarı görünmesine neden olabilir. dişlerinin renginden endişe duyan kişiler aşırı narenciye, kahve ve soda tüketiminden kaçınmalıdır. alternatif olarak, yaptırdıktan sonra daima dişlerini fırçalamalıdırlar.

https://alyadent.com.tr/

adana oto kiralama

adana, akdeniz'in tertemiz atmosferinde konumlanmış türkiye'nin en gelişmiş illeri arasında yer almaktadır. adana'nın meşhur kebap ustaları tarafından yapılarak, türkiye ve hatta dünyada ün kazanan meşhur adana kebabını tatmadan adana'yı tanımanız mümkün değildir. uzaktan bakıldığında, tarım endüstrisinin gelişmişliği ile bilinen adana, barındırdığı tarihi ve kültürel miraslarla da adından söz ettiren bir şehirdir. gezilecek, görülecek,tadılacak birçok lezzeti bünyesinde barındıran mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirlerimizden biridir.

https://www.adanacar.com

adana mersin transfer

şehir içerisinde rahat ve huzurlu bir yolculuk, yolcu için önemlidir. özellikle uçakla indiğiniz bir şehirde, şehir içi yolculuk gerektiği zaman, en iyi ulaşım imkânları tercih edilmektedir. misafirleriniz için de en iyisini tercih etmek istersiniz. konforlu araçlarla gezmek, herkese keyif veren bir durumdur.

https://www.adanahavaalanitransfer.com/

adana vip araç kiralama

çok önemli kişi veya vıp, statüsü veya önemi nedeniyle özel imtiyaz sahibi olan kişidir. vip araçlar çok ilgimi çekmektedir. özellikle iş dünyasında apayrı bir imaj ve statü katmaktadır. öyle aman aman da mevki makam değil, kendi işini yapan sıradan bir diyetisyen, avukat, mühendis dahi olsan toplantılarına, müşterilerine veyahut iş seyahatlerine vip aracın ile gitmelisin. hem senin içinde ayrı bir konfor alanı oluşur, işine daha çok bağlanırsın. ben bu tarz küçük ayrıntıları severim. iş hayatında da görmeyi isterim.

https://www.adanatur.com/

adana oto kiralama

otomobil, yolcu veya yük taşımak üzere tasarlanmış, motorlu ve tekerlekli kara ulaşım aracı. otomobil, yakıtla çalışan bir motor sayesinde hayvan gücü kullanılmadan, itmeden veya çekmeden hareket edebilen ve üzerindekileri de taşıyabilen bir taşıttır. pandemi nedeniyle birçok sektör gibi otomobil sektörü de sekteye uğradı. ama birçok kişi özel aracı ile seyahat etmeyi tercih ettiği için kısa zamanda toplayacağı kanaatindeyim. pandemi dolayısıyla aracı olmayan aileler de rent a car şirketlerinde buldu çözümü. herkes kendini ve ailesini korumaya çalışıyor. araç kiralamak hem konforlu hem de hijyenik olmaktadır.

https://www.adanaotokiralama.com.tr/

adana oto kiralama

rent a car ; araç kiralama acentesidir. bir araç kiralama acentesi de, genellikle birkaç saat ila birkaç hafta arasında değişen kısa süreler için otomobil kiralayan şirket demektir. genellikle birden çok yerel şubeden oluşurlar ve müşterilerinin kiraladıkları araçları farklı bir şubeye teslim etmesine olanak sağlarlar. herhangi bir aktivite için eşden dosttan rica minnet araba istemeye gerek bırakmayan harika oluşumlardır. verirsin ücretini paşalar gibi aracı alır işini görür teslim edersin. karşılıklı memnuniyet esastır.

https://www.adanarentacar.com.tr/

şimşek işareti

definede şimşek işareti gördüğünüz zaman o zaman ilk yapmanız gereken şey orada bir taş yığını ve tümülüs benzeri bir yapının olup olmadığına bakmaktır. büyük olasılıkla dikkatinizi çeken ilk şey aradığınızı bulacağınız yapının yeridir diyebiliriz. şimşek define işareti genellikle tehlike anlamında kullanılan bir işarettir.

https://www.defineler.net/simsek-define-isareti/

doktor önlüğü

1800'lü yılların sonlarına doğru doktorlar bilim adamı olduklarını göstermek için iyi bir üne sahip olan beyaz önlüğü giymeye başladı ve zamanla doktorların sembolü haline geldi. umudun ve şifanın rengi olarak da anılan beyaz önlük dünya genelinde her 8 doktordan biri tarafından kullanılıyor.

https://www.alsancakuniforma.com/doktor-onlugu

mortgage and housing

işin aslı şu ki, her türlü hasar ve zarar ipoteğe dahil konut sigortası kapsamındadır. konut mülklerinde çoğu zaman gerekli olan sel sigortası da dahil olmak üzere, ev sahipleri ve ipotek kreditörleri için birçok farklı sigorta poliçesi mevcuttur .sel sigortası, evinizin ve ekli garajların ve / veya hangarlarınızın yapısını korumak için mevcuttur. bir sel olması durumunda, evinizin tüm içindekilerin yerini alacak bir sel sigortasına ihtiyacınız olacaktır. eşyalarınızın değerine bağlı olarak bu çok maliyetli bir satın alma olabilir.

https://actseason.com/mortgage-and-housing/

tesbih

bazısı şekil için, şov için taşısa da değerli taşlardan oluşan tesbihlere sahip erkekler de yok değil. adam taşlara ilgi duyuyor ve değerli taşlara sahip bir tesbih koleksiyonuna sahip olabiliyor. kadın olsun erkek olsun taşlara ilgisi olan çok insan var. bebeklerimde kehribar kolye kullandım hep, kendim ametis bileklik, kehribar tesbih kullanıyorum. tercih ve zevk meselesi. taşların şifalı olduğuna ve enerjilerine de inanıyorum.

http://vetesbih.com/

evden eve nakliyat

hali hazırda kurulu olan evinizdek eşyalarınızı olduğu yerden alıp yeni yerleşeceği eve paketleyip, taşımak demektir. anahtar teslim çalışıyoruz diyorlar. eski hali gbi teslim ettiklerini de söylüyorlar. sadece kişisel eşyalarınızı alıp olduğu gibi eşyanızı teslim edip, ücretinizi ödeyip, kafanız rahat taşınıyorsunuz. atamalar doayısıyla sıkca taşınmamız gerekiyor. öncesinde çokca eziyet çekiyorduk, bakalım bu sefere nasıl olacak. deneyimleyip, göreceğiz.

https://ozfilonakliyat.com/

telegram kanalları

telegram, türkiye’de milyonlarca kullanıcısı olan bir platform. telegram’da haberlerden sohbete, borsadan spora, memur alımları ya da pdf kitap paylaşımı gibi konulardan aklınıza gelen her şeye kadar grup ve kanallar mevcut. telegram kanalları, gruplardan farklı olarak yöneticilerin belli paylaşımlar yaptığı, kanal üyelerinin ise takip ettiği yerler. mesaj gönderimine kapalı olan telegram gruplarını takip etmek için, gruba katılmalı ve bildirimleri açmalısınız. kanaldaki her yeni mesaj, telefonunuza bildirim olarak gelir.

https://telegramgruplari.net

green book

film gerçek bir hikayeden uyarlanmış. adını da ‘”the negro motorist green book” kitabından alıyor, bu kitap siyahiler için amerika’da güvenli seyahat rehberi olarak yazılmış ve özellikle ırkçılığı ile ün salmış ülkenin güneyine gidecek siyahiler bu kitaba göre seyahat edermiş. o dönem bazı otel ve restoranlar siyahilere hizmet vermiyorlarmış. filmde ünlü müzisyen don shirley var. filmin konusu da bronx’da yaşan ve sağlam bir italyan aileden gelen, aslında meşhur bir bardda fedailik yaparken barın kapanması sonucu işsiz kalan tony vallelonga’nın, don shirley güneyde konser turuna çıktığında onun şoförü ve koruması olup sanatçıya green book’u rehber alarak eşlik etmesinden ibaret. filmin iki ana karakteri birbirlerine tamamen zıt iken olaylar gelişiyor ve sıcacık bir hikaye izlemeye başlıyoruz. daha fazla detaya girip spoiler vermek istemiyorum.

https://aniluzun.club/tr/

anadolu çoban köpeği

sürü hayvanı, aile ve hane korumasında üstün yeteneklere sahip bir işçi köpeğidir, 16 yıla kadar yaşayabilmekte, 10 yılı geçkin süreyle koruyuculuk hizmeti verebilmektedir. sezgileri doğrultusunda hareket ederek ekstra eğitim gerekmeksizin sürüsünü ve ailesini cesaretle koruyan bu köpekler özgürlüğüne son derece düşkündür. the kennel club gibi pek çok önemli ve uluslararası federasyondan onay alan bu köpekler, amerika başta olmak üzere pek çok yabancı ülkede yetiştirilmekte veya ithalatı yapılmaktadır. görünümü itibariyle kangal ve akbaş çoban köpekleriyle karıştırılabilmekte, ancak saf ırk kabul edilmesiyle birbirinden ayrılan bu ırkların içerisinde en sıkı yüz ve vücut hatlarına sahip olan anadolu çoban köpeği olmaktadır.

https://www.kopekler.com/anadolu-irklari

mantı

bol sarımsaklı yoğurtlu ,bol soslu, mis gibi pişmiş hamur kokulu ve mükemmel çekilmiş dana kıymadan el açması hakiki kayseri mantısı olur da yenmez mi ? türkiye'nin eşsiz yöresel lezzetlerinden biridir mantı yemeği. doyurucudur da aynı zamanda. tek bir tabak bir öğün yerine geçer. hamuru ve eti seven biri olarak mantı favori yemeğimdir.

https://aniluzun.info/tr/

kampçılık

kamp deyince geniş bir konu anlaşılıyor; bir binaya girmeden yapılan konaklamaların hepsi kampçılığa girebilir, karavanı da kampçılık aktivitesi içinde düşünebilirsiniz. dikkat edilecek konularda yapacağınız kamp türü çok önemli. tırmanış yapıp kamp yapacaksanız yanınıza sandalye almak külfet olabilir. bir sahil yerine arabanızla gidip kumsala kamp yapacaksanız yanınıza şemsiye almanız gerekir gibi. ben çadırımı, uyku tulumumu, şişme matımı alıp her yerde kamp yapabilirim.

https://aniluzun.net/tr/

fotoğrafçılık

fotoğraf çekmek gelmiş geçmiş en güzel, en anlamlı iştir. zamanda yolculuk yapmaktır, birkaç saniyeliğine de olsa eski zamana gitmektir. fotoğrafçılığın içine girdikçe, analog fotoprafçılığa ilgim olduğunu farkettim. benim analog maceram fotoğrafla birlikte başladı. yaşım itibariyle fotoğraf çekmeye başladığımda dijital kameralar piyasada yoktu zaten. 2000’lerde gelen dijital fotoğraf gelişmeleri ile dönem dönem sadece dijital çekim yapsam da analog fotoğrafçılığı hayatımdan hiç çıkarmadım, benim için yeri çok başkadır.

https://aniluzun.org/tr/

belediye forumu

kesintisiz olarak 7/24 vatandaşın hizmetine koşan belediyeler günümüz teknolojisini de hızla takip etmek ve buna uymak zorunda kalmaktadır.
bakanlıkların geliştirmekte oldukları yeni uygulamaları, kurum içerisinde kullanılan programların güncelliğinin ve sorunlarının çözümü gibi birçok içeriği tek bir noktada toplamak ve el birliği ile çalışmalarımızın aksamamasını sağlamak için bu site kurulmuştur.
herkesin yardımlaştığı yerde işler yarım kalmaz sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolculukta sitemiz hiçbir siyasi partiye, kuruma ve kuruluşa bağlı değildir.
gönüllü yardımseverlerin bir araya geldiği sitemizde kategorisine uygun her türlü başlığı açmanız ve kurallar çerçevesince istediğiniz içeriği yazmanız mümkündür.

bakanlıkların belediyeler ile ilgili çıkardıkları yeni uygulamalar, programlar ve siteler olduğu sürece kategorilerimiz güncellenecektir. sizlerde sitemizde eksikliğini hissettiğiniz kategorilerin açılması konusunda talepte bulunabilirsiniz.

https://www.belediyedestek.com/

haberler

son bir senedir sağlık kategorisinden koronavirüs vaka sayısı, aşı durumu, salgının global ekonomik etkileri vs. vs. deli gibi tüm ajansları taradığımız bizi olaylardan haberdar eden yayınlardır haberler.

https://ulak.news/
  • /
  • 19
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 371

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.