yazarolmayageldim

Durum: 422 - 17 - 9 - 4 - 17.04.2021 18:57

Puan: 1688 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 22

binance kayıt ol

binance borsası, bitcoin (btc), ethereum (eth), aave (aave), litecoin (ltc) ve çok daha fazla alım-satım yapılabilecek coin ve altcoinleri bünyesinde barındıran dünyanın en güvenilir çin asıllı borsasıdır. binance coin (bnb) adında borsanın kendi coini bulunmaktadır. binance borsası bu unvanını, dijital paraların popülerliğinin tavan yaptığı zamanlarda diğer borsaların sistemleri yetersiz kaldığından üyelik durduruyordu.bu dönemlerde müthiş alt yapı sistemi ile beraber üye alımına hız kesmeden devam eden binance, bu nedenden ötürü bugün dünya’nın en büyük ve en güvenilir coin borsası unvanını almış durumda.

https://www.akinternet.net/binance/binance-nasil-kayit-olunur-ve-nasil-kullanilir/

iptv

ıptv(internet protokolü televizyonu) adından da anlaşılacağı üzere televizyon programcılığının internet protokolü kullanılarak iletilmesidir. daha anlaşılabilir şekilde ıp tv’yi şifreli veya şifresiz kanalların, ıp paketlerine dönüştürülerek internet erişim teknolojileri üzerinden son kullanıcıya yayınlanması şeklinde açıklayabiliriz. yani ıp tv, dizileri ve filmleri uydudan iletmek yerine internet bağlantınız üzerinden gönderir.ilk yayını abd kanalı abc’nin world news now programı olan ıp tv, amerika ve avrupa ülkelerinde 2000’li yılların başlarında kullanılmaya başlanmıştır. ıp tv’nin çalışmaları türk telekom tarafından ülkemizde 2008 yılında başlamıştır. 2 yıllık bir geliştirme sürecinden sonra ise tivibu adıyla kullanıcıların kullanımını sunulmuştur.

https://www.neroviptv.com

izmit evden eve nakliyat

nakliyat:
müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir. daha kısa tabirle eşyalarını bir noktadan başka bir noktaya asansör de kullanarak hasarsız bir şekilde ışınlamalarıdır.

http://www.izmitturnakliyat.com

cloaker

web literatüründe olan cloakingden türemiş bir kelimedir cloaker.
cloaking, arama motorlarında farklı sayfalara yönlendirme olarak nitelendirilebilir. aynı web adresi altında, gerçek ziyaretçiler için örümcek, crawler, veya spider denilen botlar için farklı site hazırlamasına web literatüründe ‘’cloaking’’ denilir. asıl amaç, arama motorlarında üst sırada yer almaktır. botlara daha zengin içerik sağlayan cloaking yazılımları başta google olmak üzere tüm tarayıcılarda yasaklanmıştır.

https://www.cloakan.com/

binance stop limit

dünyada son on yıldır kripto para rüzgarı esiyor. bitcoin güvenli bir liman olmasa da birçok kişinin kısa yoldan zengin olmasını sağladı. bitcoin’in başarısı görülünce “altcoin” diye tabir ettiğimiz yeni kripto paralar çıktı. bu kripto paralara yatırım yapabilmeniz için dünya genelinde birçok borsa bulunuyor. bu borsalardan biri binance’dır. binance’a üye olarak güvenli şekilde coin alıp, satabilirsiniz. her ay 200- 250 tl civarı alıyorum. son yıllarda herkes borsaya yöneldi, sanal paralar en iyi yatırım aracı olarak görülmektedir. borsaya yabancıysanız binance stop limit size bir anlam ifade etmeyecektir. fakat borsada aktif alım satım yapıyorsanız binance stop-limit terimlerine aşinasınız demektir. borsada da kullanılan binance limit vs stop limit şartlı emirlerden biridir. emri verirken tetikleyici bir fiyat belirliyorsunuz. alış için binance’de stop limit emri verirken en düşük satış fiyatı tetikleyici fiyatın üzerine çıktığında alış emri oluşuyor. satış için binance stop limit satış emri verdiğinizde en yüksek alış emri belirlediğiniz tetikleyici fiyatın altına düşerse satış emri oluşuyor. bu yöntem olası bir düşüşlerde kendinizi korumaya almanıza yarıyor.

https://www.kriptoradar.com/binance-stop-limit-nasil-kullanilir/

soğuk hava deposu

soğuk hava depoları veya soğuk odalar, ürünlerin tazeliğini korumak ve raf ömrünü uzatmak amacıyla mekânın soğutma cihazları yardımıyla ideal havanın yaratıldığı dış ortam koşullarından izole edilen alanlardır. soğuk hava deposu veya soğuk oda kullanmanın temel amacı, ürünlerin tazeliğini, dış görünümde bozulma ve bozulma olmadan üretildiği gün kadar uzun süre korumaktır. korunacak ürüne ve muhafaza amacına göre farklı sıcaklık rejimlerinde muhafaza edilir veya depolanır.-5 ° c / + 8 ° c, soğuk hava depoları için en yaygın sıcaklık aralıklarından biridir. bu sıcaklık aralığı genellikle chiller odası olarak tanımlanan + 2 ° c / + 8 ° c'yi kapsar. soğuk odalarda depolanacak ürün tipine göre kritik sıcaklık seviyesi belirlenir ve ayarlanır. chiller odasında taze meyve ve sebzeler, taze et ve kümes hayvanları ürünleri, süt ve süt ürünleri, taze balık ve deniz ürünleri, fırın, tıbbi ilaçlar ve kimyasallar korunur.

https://www.tamgucsogutma.com.tr/

iç giyim

ten ile temas eden, dış kıyafetlerin altına giyilen özel kıyafet çeşitleridir. siz bir külot, atlet, sütyen sanırsınız ama oldukça geniş tanım listesi vardır iç giyimin.
külot:
alt iç çamaşır, temel parçalardan. olmazsa olmazlar listesinin tepesinde.
slip külot: en yaygın olarak kullanılan külot modeli. kalçayı tam olarak sarması ve özellikle pamuklu olanları çokça tercih edilmesiyle ünlü.
brazilian külot: kalçayı slip külotlara kıyasla daha az saran bir kesime sahip olan külot modeli. hatları daha güzel şekilde ortaya çıkaran, çekici bir seçim.
hipster külot: çok kısa bir şort gibi olan, kalçayı konforlu bir şekilde saran ve geniş yan bantlarıyla ve düşük bel kesimiyle günlük kullanımda rahat hissettiren model.
string: kalçayı sarmayan, arka kısmı bir şerit gibi olan külot modeli. ön kısmı ve ağı ise diğer slip külotlar gibi normal şekilde. özellikle vücudu saran elbise ve pantolonlarla giymek için ideal.
sütyen:
göğüsleri dik tutan, destekleyen ve estetik gösteren iç giyimin temel parçalarından. sütyenler de, kadınların temel ihtiyaçları listesinde zirvelerde.
tişört sütyen: en yaygın kullanılan, sütyen deyince akılda canlanan temel model. her kadının dolabında dolgulu ya da dolgusuz bir tişört sütyen mutlaka vardır.
push-up sütyen: fonksiyonel sütyenlerden. göğüsleri dolgun göstermen için tercih edilen, dolgulu modellerden.
lifting sütyen: göğüsleri alt kısmından destekleyip kaldıran sütyen modeli.
push-up sütyenlerle arasında ufak bir fark var. push up sütyenler daha dolgun görünüm verirken, lifting sütyenler göğüs kütlenizi daha iyi göstermeyi hedefler.
toparlayıcı sütyen: büyük göğüsleri kavrayıp sabitlerken, daha dik ve yuvarlak bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. kelimenin tam anlamıyla toparlayıcıdırlar.
minimizer sütyen: göğüsün daha küçük, estetik ve sabit görünmesine yardımcı olan sütyenlerdir.

bundan ayrı kadınlar için adeta bir iç giyim sektörü haline gelmiş fantazi giyim vardır ki onların tanımlarına hiç girmeye gerek yok. kadınlar da zaten görsel üzerinden beğenip, alıyorlar. sıkıcı hayatlarımıza renk katan fantazi giyim, ülkemizden sanılanın aksine oldukça tercih edilen giyim tarzıdır.

https://www.secreticgiyim.com/

mimari proje

yapının kesit, plan, bağlantı detayları; malzemesi, yerleşim planları, içyapısı hakkında mimari ve teknik olarak bilgi veren binanın dış cephesi ve yapının diğer binalarla uyumu hakkında estetik kaygı güden projelere mimari proje denir. işverenin talepleri ve yapının konumlandırılacağı arsa ile ilgili detaylı bilgi sahibi olunduktan sonra arsanın boyutuna göre eskizler çizilir. peşinden kesit ve görünüş çizimleri yapılır. bu çizimler yapılırken çevresel faktörler göz ardı edilmez , çevrenin genel estetiği ve mimari özellikleri dikkate alınır. projeler salt olarak teknik ve sayısal veriler şeklinde ele alınmamalıdır. projeler oluşturulurken ekolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel konularda hesaba katılır. bu sayede kamusal ve endüstriyel alanlarda, konut bölgelerinde denge sağlanmış olur ya da var olan düzen korunur. ayrıca oluşturulan denge sayesinde ortaya çıkabilecek sorunlar öngörülebilir hale gelir ve olası sorunlara hızla çözüm üretilir.

http://projeciz.com/

beylikdüzü evden eve nakliyat

beylikdüzü evden eve nakliyat için derin nakliyat firmasının imkanlarından yararlanabilirsiniz. en uygun fiyatlarla marangozlu, ambalajlı ve garantili bir şekilde ev eşyalarınızın taşıma ve montaj görevlerini yerine getiriyoruz. tüm çalışanlarımız maske ve eldiven ile korona virüs tedbirlerine uymaktadır. araçlarımız haftanın her günü dezenfekte edilmektedir.

adres: https://www.derinnakliyat.com/hizmet-bolgeleri/beylikduzu-evden-eve-nakliyat

web hosting

hosting; kişi ve organizasyonlara ait web sitelerinin ve sayfalarının kesintisiz bir şekilde internet üzerinde yayınlanmasına olanak tanıyan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulmuş bir web sitesi yayınlama hizmetidir.web sayfalarınızı internet ortamında kendi bilgisayarınızda barındıramayacağınıza göre size çok güçlü, yedi gün yirmi dört saat hizmet verebilen ve her türlü yoğunlukta problemsiz web sitenizi hızlı bir şekilde yayınlamaya devam edecek bir bilgisayara ihtiyacınız var demektir. bu bilgisayarlara teknik olarak sunucu denilmekte. bir bütün halinde bakıldığında sizin bilgisayarınızı kapadığınızda sizin için bu hizmeti yapan sunucunun adı web hosting'dir.

https://clouduck.com.tr/index.php

mühendislik bölümleri taban puanları

mühendislik bölümlerinin tamamı sayısal (mf) puan türüyle öğrenci almaktadır.
adli bilişim mühendisliği,ağaç işleri endüstri mühendisliği,balıkçılık teknolojisi mühendisliği,bilgisayar mühendisliği,bilgisayar ve yazılım mühendisliği,bilişim sistemleri mühendisliği,biyomedikal mühendisliği,biyomühendislik,biyosistem mühendisliği,cevher hazırlama mühendisliği,çevre mühendisliği,deniz ulaştırma işletme mühendisliği,deri mühendisliği,elektrik mühendisliği,elektrik-elektronik mühendisliği,elektronik mühendisliği,elektronik ve haberleşme mühendisliği,endüstri mühendisliği,endüstriyel tasarım mühendisliği,endüstri ve sistem mühendisliği,enerji sistemleri mühendisliği,fizik mühendisliği,gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği,gemi makineleri işletme mühendisliği,gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği,genetik ve biyomühendislik,geomatik mühendisliği,gıda mühendisliği,harita mühendisliği,havacılık ve uzay mühendisliği,hidrojeoloji mühendisliği,imalat mühendisliği,inşaat mühendisliği,işletme mühendisliği,jeofizik mühendisliği,jeoloji mühendisliği,kimya mühendisliği,kimya ve süreç mühendisliği gibi birçok mühendislik bölümün taban puanları ve başarı sıralamalarına ulaşabileceğiniz bir sitedir.

https://www.unirotam.com/

temp email

kullanmak istediğimiz bir çok hizmeti kullanmak için e-posta adresimizi vermemiz gereken bir internet dünyasında yaşıyoruz. e-posta adresimizi vermemiz gereken yeri bir dakika düşünmeye başlarsak sosyal medya hesapları, online alışveriş, oyun hesapları ve daha birçok uygulama ve web sitesini rahatlıkla söyleyebiliriz. hatta bir saatliğine kullanacağımız işe yaramaz bir web sitesi bile olabilir ve çoğumuz bilgi vermek istemiyoruz. bu gibi durumlarda geçici e posta adreslerini kullanabiliriz.

https://anonymmail.net

yalova satilik ev

istanbul'a bir feribot uzaklıkta, bursa'yı yanı başınızda konuşlandıran olan minik bir şehirdir yalova. son zamanların en çok gelişen şehirlerinden biri. “aile için her şey” konseptiyle tasarlanan akasya family concept ile hayalinizdeki huzurlu ve modern yaşama kavuşmak istiyorsanız bu tarz bir şehirde yaşam seçmenizi öneririm. yalova candır ya bursa ya bile minibüsle gidebiliyorsun. evleri de çok hoş. bahçeleri ferah ve yeşillikli. iç açan bir havası var. çocukların oyun alanı mevcut. istanbul'a nazaran yaşam standartları daha yüksek.

https://semt77.com/

kauçuk zemin kaplama

kauçuk, bazı tropikal bitkilerin öz suyundan ya da petrol ve doğalgazdan imal edilen esnek bir maddedir. ağaçların öz suyundan üretilene doğal kauçuk, petrol ürünlerinden üretilene sentetik kauçuk denir.
sulu zemin parklar, eğlence parkları, temalı parklar ve çocuk oyun parkları,
üniversiteler, liseler, anaokulları, ilk okullar,
dinlenme alanları ve toplum kullanımına sunulan yürüyüş yolları,
resortlar ile kış turizminde önemi bir yer tutan kayak merkezleri,
her mevsim kullanılmaya müsait olan golf kulüpleri,
hastanelerde fizik rehabilitasyon alanları için kullanım,
ahırlarda, hayvan sağlığı için barınaklarda, süt arıtımı ve besi çiftliklerinde dinlenme amacıyla,
ad padoklarında atların eklem rahatlamaları amacıyla kullanma,
tavanlar ile yan duvar, alt zemin ve arka duvarda atış poligonlarında kullanma,
huzur evlerinde bulunan yaşlı insanların bir kaza yaşama, düşüp yaralanma ihtimallerine karşı önlem amacıyla,
iyileşme süreci için fizik rehabilitasyon merkezlerinde,
zeminin korunması amacıyla fitness spor salonlarında ağırlıkların düşmesi ihtimaline karşın,
emniyetli bisiklet yollarında, yürüme yolları ile koşu alanlarında,
sosyal kullanıma ve bireysel kullanıma açık olarak araç garajlarında,
üst geçitlere ait merdiven ve köprü bölümlerinde,
havuz çevrelerinde ve tatil turizmlerinde yer alan sulu oyun parklarında kauçuk zemin kaplama kullanılabilir.

son zamanlarda belediyeler baya ilgi gösteriyor bu tarz kaplamalara demekki uygun bir yöntem.

https://bilgiliinsaat.com/zemin-kaplama-sistemleri/kaucuk-zemin-kaplama/tartan-zemin-kaplama/

cilt bakım ürünleri

cilt bakımı, cildin bütünlüğünü destekleyen, görünümünü artıran ve cilt koşullarını hafifleten bir dizi uygulamadır. cilt bakımına tüy sorunlarından ve ayak bakımından başlamanızı öneririm. ayak detoksu ve ayak bakım maskeleri ile vücudun tüm negatif enerjisini ayak yoluyla atmalısınız. gün boyu vücudu ayaklar taşıdığı için esasında en çok bakımı hakeden organımızdır. yüz için de siyah nokta peelingleri ile işe başlanabilir. yağlı ciltlerin insanı olgun gösterdiği bir gerçek ve çok rahatsız edici. bu yüzden cilt bakımı en kaba halinden başlanıp uçlara inmeli.

https://www.expressgelir.com/

betting tips

paris saint-germain, kylian mbappe ve neymar'a katılmak üzere lionel messi ve cristiano ronaldo ile sözleşme imzalamak için 'ömür boyu bir kez özgürlüğü' ele geçirmeyi tavsiye etti. paris saint-germain, cristiano ronaldo ve lionel messi ile sözleşme imzalamak için 'günde bir kez var olma özgürlüğünü' ele geçirmeli. fransız canavarlarının bu ilkbaharın sonlarında her iki futbol harikasına imza atma parasal yeteneğine sahip olduğunu kabul eden jamie o'hara'ya bakış açısı budur. messi, barcelona'nın bir yıl önce nasıl yönetildiğine dair umutsuzluğunu dile getirerek bir süredir psg'ye geçişle bağlantılıydı. arjantinli forvet, yılın ortasında ücretsiz bir uzmandır, ancak barca onu camp nou'da başka bir anlaşmaya bağlamak için acildir. ronaldo, 25 milyon sterlinlik bir teklif gelirse ve real madrid'in yeniden ziyaret edilmesiyle bağlantılı olursa baharda juventus'tan ayrılma izni verilecek. gibi gibi tüm ünlü isimler için haberlerdir.
uygulama linki ;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wonna.bettingtips

site linki;
https://vip.wonnabetting.com

instagram takipçi satın al

instagram günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. resim, video ve metin paylaşım platformu olarak hayatımıza giriş yapan bu uygulama akıllı telefonları olan kişiler tarafından en sık tercih edilen sosyal medya mecralarından biri. dijitalleşen dünyada sosyal medyanın rolü oldukça büyük artış gösterdi. iş alım süreçleri, online üzerinden yapılan ticaretler ve birçok aşamada takipçi sayısının yüksek olması etkisini göstermektedir. özellikle fenomen olmak isteyen kişiler için takipçi sayısında meydana gelen artış, beraberinde etkileşimin artması ile birlikte önemli sonuçlara neden olur. beğeni sayısı, yorumların içerikleri sizlerin keşfet bölümünde görülmeniz adına son derece önemlidir. bu sayede milyonlarca kişiye erişme imkanınız bulunmaktadır. birçok marka, ürünlerini online platformlarda satmak ve bilinirliklerini arttırmak adında sosyal medyada ünlü olan kişiler ile çalışma yapar. bu kişilere ınfluencer ismi verilmektedir. günümüzde kanaat önderi olarak betimlenen sosyal medya fenomenleri, instagram takipçi satın alma seçeneklerinden yararlanarak bu noktalara gelmeyi başarmıştır.

https://www.miniavm.com

uşak oto kiralama

bir araç kiralama acentesi, genellikle birkaç saat ila birkaç hafta arasında değişen kısa süreler için otomobil kiralayan bir şirkettir. genellikle birden çok yerel şubeden oluşurlar ve müşterilerinin kiraladıkları araçları farklı bir şubeye teslim etmesine olanak sağlarlar. biraz masraflı ve riskli gibi düşünüyor çoğu kişi de aslında güvenilir bir yer ile anlaşınca herhangi bir karın ağrısı olmaz. sadece haftasonları araba kullananlar için müthiş bir yöntem.

http://www.bacanakotokiralama.com

kiralık villa

antalya kaş ya da kalkan 'da havuzlu bir villa da balayı gibi bir hayalimiz mevcut tabi. gecelik en ucuzu 800 tl kadar ama olsun bir kez veriliyor. muhafazakar çiftler için en güzel balayı yöntemi olarak havuzlu villa kiralamayı görüyorum çünkü muhafazakar oteller de kadın erkek ayrı havuzlara giriyor.. tercih meselesi tabi. ama ultra konforlu bir tercih havuzlu villa kiralamak.

http://villafavori.com

tag heuer

1860 yılından bugüne kadar sahip olduğu prestiji korumayı başaran ender markalardan birisi olan tag heuer, 150 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli saatlerin üretici olarak kendini kanıtladı. günlük kullanımdan sportif modellere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, geçmiş ile gelecek arasında kurduğu bağlantı ile saat severlere “carrera ve monoco” gibi efsaneleşen modelleri ile nostaljik ürünler sunarken hemde “tag heuer connected” ile teknolojinin sınırları zorlayan ürünler sunmaya devam ediyor. büyüleyici modelleri ulaşılabilir fiyatlar ile müşterilerine sunan tag heuer saat sektörün en beğenilen markalarından birisi olarak 1999 yılından bu yana dünyanın en büyük lüks tüketim mallarını üreten “louis vuitton s.a- lvmh groups” bünyesinde yer almaktadır.

https://permun.com/
  • /
  • 22
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 422

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.