nakit btc

neden https://ankarabtc.com/ ve ne gibi hizmetler sunmaktadır.?
yıllardır online sektörlerde varlığını sürdüren global bir işletmeyiz. 2008 den bu yana bitcoin (btc) yaygınlaşmasıyla arz ve taleplerin yoğun olması sebebiyle ankara merkez olmak üzere 81 ilde faliyet göstermeye karar verip ankara kızılay kuyumcular çarşısı no=21 de hizmet vermeye başladık.

neden ofis kurduk neden nakit btc?
ankara btc nin kuruluş amacı olan banka ve kurumları ortadan kaldırma olduğunu herkes bilmektedir. biz ofisimizde herhangi bir banka hesabı kullanmadan elden nakit olarak ödeme yapmaktayız. herhangi bir banka kurum yada kuruluşa güvenmeye gerek kalmadan paranızı isterseniz dolar isterseniz tl olarak elden alabilirsiniz. ve işin güzel tarafı dolarlarınızı yüksek fiyattan bozmaktayız. bankalar dan yüksek fiyata dövizini bozuyorsunuz. bankaya gerek kalmadan elden paranızı alıyorsunuz bizden daha nasıl bir beklentiniz olabilir ki ?

elden btc nedir?
banka kurum yada kuruluşlardan uzak gizlilik politikamız çerçevesinde tüm haklarınız saklı tutulup elden paranızı almanızdır. ankara kızılay ofisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

nakit btc işlem limiti varmı?
btc alım yada bozum için harhangi bir limit yoktur. paranızı anında ofisimizden alabilirsiniz.

transfer nasıl gerçekleşir?
kurlarımız binance firması üzerinden %3 tür ve bizim cüzdan hesabımıza paranı gönderdiğinizde 1 comfirm yani 1 onay alınması durumundaki güncel binance kuru geçerlidir. ve 1 onay aldıktan sonraki güncel kur üzerinden ödemeniz yapılır.
81 ilden 5 btc üzeri elden teslimat yapılır.