kamera sistemleri

şirketimiz türkiye’de 2011 yılında elektrik ve elektronik güvenlik kontrol sistemleri kurulumu amacı ile temelleri atılmıştır. genel müdürlük bünyesinde, satış, , pazarlama, teknik,, mali işler, iş geliştirme bölümleri yer almaktadır.

yangın ihbar sistemleri, cctv kamera sistemleri ve alarm sistemleri başta olmak üzere teknik servis hizmetleri, güvenlik sistemleri danışmanlığı, elektronik ürün gözetleme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, plaka tanıma sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan şirketimiz, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır. işletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

“tek işimiz güvenliğiniz” sloganı ile güvenlik sektöründe müşterilerine hizmet anlayışı içerisindeyiz.siz müşterilerimize cıtynet markası ile hizmet vermekteyiz.
https://www.citynet.com.tr/