iç giyim

ten ile temas eden, dış kıyafetlerin altına giyilen özel kıyafet çeşitleridir. siz bir külot, atlet, sütyen sanırsınız ama oldukça geniş tanım listesi vardır iç giyimin.
külot:
alt iç çamaşır, temel parçalardan. olmazsa olmazlar listesinin tepesinde.
slip külot: en yaygın olarak kullanılan külot modeli. kalçayı tam olarak sarması ve özellikle pamuklu olanları çokça tercih edilmesiyle ünlü.
brazilian külot: kalçayı slip külotlara kıyasla daha az saran bir kesime sahip olan külot modeli. hatları daha güzel şekilde ortaya çıkaran, çekici bir seçim.
hipster külot: çok kısa bir şort gibi olan, kalçayı konforlu bir şekilde saran ve geniş yan bantlarıyla ve düşük bel kesimiyle günlük kullanımda rahat hissettiren model.
string: kalçayı sarmayan, arka kısmı bir şerit gibi olan külot modeli. ön kısmı ve ağı ise diğer slip külotlar gibi normal şekilde. özellikle vücudu saran elbise ve pantolonlarla giymek için ideal.
sütyen:
göğüsleri dik tutan, destekleyen ve estetik gösteren iç giyimin temel parçalarından. sütyenler de, kadınların temel ihtiyaçları listesinde zirvelerde.
tişört sütyen: en yaygın kullanılan, sütyen deyince akılda canlanan temel model. her kadının dolabında dolgulu ya da dolgusuz bir tişört sütyen mutlaka vardır.
push-up sütyen: fonksiyonel sütyenlerden. göğüsleri dolgun göstermen için tercih edilen, dolgulu modellerden.
lifting sütyen: göğüsleri alt kısmından destekleyip kaldıran sütyen modeli.
push-up sütyenlerle arasında ufak bir fark var. push up sütyenler daha dolgun görünüm verirken, lifting sütyenler göğüs kütlenizi daha iyi göstermeyi hedefler.
toparlayıcı sütyen: büyük göğüsleri kavrayıp sabitlerken, daha dik ve yuvarlak bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. kelimenin tam anlamıyla toparlayıcıdırlar.
minimizer sütyen: göğüsün daha küçük, estetik ve sabit görünmesine yardımcı olan sütyenlerdir.

bundan ayrı kadınlar için adeta bir iç giyim sektörü haline gelmiş fantazi giyim vardır ki onların tanımlarına hiç girmeye gerek yok. kadınlar da zaten görsel üzerinden beğenip, alıyorlar. sıkıcı hayatlarımıza renk katan fantazi giyim, ülkemizden sanılanın aksine oldukça tercih edilen giyim tarzıdır.

https://www.secreticgiyim.com/