ahşap işleme makineleri

e-machıneturkey.com

türkiye’de ve dünya’nın diğer ülkelerinde faaliyet gösteren sanayiciler ve üreticiler, imalatçılar, hizmet verenler için çok özel bir platform olarak tasarlanan e-machıneturkey.com her türlü makine ve sanayi ürünlerini, hizmetlerini detaylı bulabileceğiniz ve firmalar için ürünlerini kategorilendirerek koyabildikleri b2b e-ticaret sitesidir.

e-machıneturkey.com kuruluş amacı; türkiye’de ve dünyada üretilen imalatı yapılan veya ithal ve ihracatı yapılan tüm sanayi ürünlerini özel kategorilerle detaylandırılarak detaylı ürün açıklamaları ve de teknik özellikleri, marka ve model tipleri, tüm özellikleri, satış detayları, satıcı imalatçı bayi mumessil sıfır ve 2. el alan satan firmalar, satıcı firmanın ünvanı, firma detaylı bilgileri, firma görselleri, firma tanıtım videolarını, ürün resimleri ve videolarını kısaca herhangi bir ürün için olması gereken tüm tanıtım yollarını sanal ortamda detaylandırarak alıcıyla satıcıyı buluşturan makina, ekipman, aksesuar, parça, hammadde, işlenmiş ürün, yarı işlenmiş ürün, malzeme, sarf malzeme, ürün, hizmet, yayın ve tüm sanayi ürünlerini bulabilmeniz için oluşturulmuştur.

e-machıneturkey.com bu bakımdan türkiye’de üreticiler ve sanayi firmaları için hizmet sunan ve yatırım imkanı yaratan özel bir alandır. e-machıneturkey.com ile firmalar ve sanayiciler müşterilerine çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmekte, yüklü reklam ve tanıtım maliyetlerinden kurtulmaktadırlar.

https://e-machineturkey.com/